Digitus

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

42813

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus univerzální odizolovávací nástroj pro vícežilové kabely

Digitus univerzální odizolovávací nástroj pro vícežilové kabely do průřezu AWG24 Universal stripping tool for multiconductor cable up to AWG 24 • For removing the sheaths from UTP / STP data cables of O 5 - 15 mm • With opening spring and locking

 
Kód: 61846
Part No.: DN-94001
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
CAT 6 S-FTP outdoor patch cable, Cu, PE, AWG 27/7, length 2 m, black sheath color

Digitus Patch Cable, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, Měď, černý 2m Best performance and link quality for your network with UV resistance. CAT 6 S-FTP outdoor patch cable, Cu, PE, AWG 27/7, length 2 m, black sheath color The new DIGITUS® Category 6 Class

 
Kód: 169577
Part No.: DK-1644-020/BL-OD
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, length 10 m, color grey

Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, length 10 m, color grey Best performance and link quality for your network. 2x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Length marking on sleeve Conductor: Cu (Copper) C

 
Kód: 169517
Part No.: DK-1613-A-100
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus kabelový převodníkl USB typu C na HDMI 5,0 m, 4K/60Hz, 18 GB, CE, bl, zlacené konektory

Description USB Type-C adapter cable, Type-C to HDMI A M/M, 5.0m, 4K/60Hz, 18GB, CE, bl, gold Connect your USB-C™ device directly to a monitor, TV or beamer - No need of an additional adapter. Your USB-C™ equipped device must support video (DP alt mode

 
Kód: 189165
Part No.: AK-300330-050-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m černá

Premiumcord Patch kabel CAT 6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m černá - kategorie: CAT 6a - 500MHz - kabel pro 10Gb počítačovou síť (10/100/1000/10000 Mbit) - stínění: S/FTP, PIMF každý pár je stíněný zvlášť folií, celek stíněn opletením - struktur

 
Kód: 167315
Part No.: sp6asftp100C
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional Cable Roller, 600x400x100 mm

Description Cable Roller, 600x400x100 mm Smart Solution for the easy winding and unwinding of large cable drums Dimension: 600x400x100 mm Max. width of cable drum: 540 mm Max. load: 100 kg Diameter cable drum: 102mm - 600mm Material: Zinc-plate

 
Kód: 189834
Part No.: DN-CR-001
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus DisplayPort adapter, mini DP/M - DVI-D(24+5)/F

DisplayPort adapter, DP - DVI-I (24-5) plastic housing, M/F, black

 
Kód: 61617
Part No.: AK-340406-001-W
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus HDMI High Speed connection cable, type A, w/ amp. M/M, 20.0m, Full HD, CE, gold, bl

HDMI High Speed connection cable, type A, w/ amp. M/M, 20.0m, Full HD, CE, gold, bl

 
Kód: 171726
Part No.: DK-330105-200-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, SF-UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený 5m

Baleno po 1 ks v igelitovém sáčku s čarovým kóderm SF/UTP - cable completely screened with foil and braid, pairs unscreened, twisted cable (jednotlivé páry nejsou stíněny - jsou stíněny všechny 4 páry společně měděnou punčochou a fólií) DIGITUS CAT 5

 
Kód: 62012
Part No.: DK-1531-050/R
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 25m, Method A Jacket: yellow, Housing: gree

DIGITUS Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 25m, Method A Jacket: yellow, Housing: green

 
Kód: 171669
Part No.: DK-2966-25
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus UTP kabel drát AWG23, měď, Cat.6, box 100m, LSOH, fialová

vyznačena metráž DIGITUS CAT 6 U-UTP installation cable, raw, Length 100m, Paper Box, LSOH, AWG23, Simplex, Color purple DIGITUS Category 6 U-UTP installation cables are manufactured and tested to the ISO/IEC 11801, DIN EN 50173 and DIN EN 50288-5-1

 
Kód: 169351
Part No.: DK-1613-VH-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus 12portová dokovací stanice USB-C, šedá, HDMI, VGA, 2x USB-C, 4x USB-A, RJ45, 1x 3,5 mm, SD / MicroSD

12portová dokovací stanice USB-C, šedá, HDMI, VGA, 2x USB-C, 4x USB-A, RJ45, 1x 3,5 mm, SD / MicroSD Dokovací stanice DIGITUS® USB-C ™ rozšiřuje váš notebook nebo tablet o 12 dalších připojení 12 dalších rozhraní pro váš notebook, počítač nebo tablet Po...

 
Kód: 200051
Part No.: DA-70888
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus USB 2.0 connection cable, type A - mini B (5pin) M/M, 1.0m, USB 2.0 conform, bl

USB 2.0 connection cable, type A - mini B (5pin) M/M, 1.0m, USB 2.0 conform, bl

 
Kód: 171624
Part No.: DB-300130-010-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS 3-cestný zásuvkový pásek pro domácnost a kancelář s 1 x USB-C ™ / 1 x USB-A portem

Description 3-way Office Power Strip with 1x USB and 1x USB C Switch, USB out: 5V/3A, black/silver 3-way office socket strip with USB-C™ / USB-A charging ports for mobile devices in a high-quality aluminium case Practical 3-way socket strip with 2-

 
Kód: 202960
Part No.: DA-70619
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.1m šedá

Patch kabel UTP level 5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát) - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - baleno v sáčku s EAN kodem - český popis, vyznačená délka - barva: šedá - délka 0.1

 
Kód: 167845
Part No.: sputp001
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Tenký propojovací kabel U-FTP CAT 6 U-FTP, Cu, LSZH AWG 28/7, délka 7 m, barva šedá

Tenký propojovací kabel U-FTP CAT 6 U-FTP, Cu, LSZH AWG 28/7, délka 7 m, barva šedá Umožňuje flexibilní a úspornou kabeláž v síti Malý flexibilní průměr 3,65 mm je vhodný pro flexibilní použití S LSZH (nízký halogenový nulový halogen) vnější plášť pro n...

 
Kód: 200111
Part No.: DK-1624-070S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus USB Type-C connection cable, type C to micro B M/M, 1.8m, High-Speed, bl

USB Type-C connection cable, type C to micro B M/M, 1.8m, High-Speed, bl

 
Kód: 171621
Part No.: DB-300137-018-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connecto

 
Kód: 83628
Part No.: DK-2933-03
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable CROSS, FTP, CAT 5E, AWG 26/7, šedý/zelený, 1m

Křížený kabel, stínění fólií, CAT 5E, barva šedá se zelenými konektory Crossover Patchcable FTP 4 X 2 X AWG 26, 1 Meter CAT 5E

 
Kód: 61700
Part No.: DK-1521-010-CO
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus USB 3.0 kabel, USB A - Micro USB B, M / M, 1,8 m,UL, bl

USB 3.0 kabel, USB A - Micro USB B Konektor 1: USB A, zástrčka Konektor 2: Micro USB B, zástrčka USB shoda: USB 3.0 Certifikát UL: UL2725 Krytky: lisované Stínění: dvojité stínění AWG: 28 Materiál Vodiče : Měď Povrch konektoru: poniklovaný Fer

 
Kód: 169491
Part No.: AK-300116-018-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.