Počítače a servery

Dostupnost

Sklad

Status

Filtrovat dle statusu

Hledání podle výčtu kódů

Filtrovat dle parametru

Cena

od

do

Podrobné vyhledávání

1000 produktů
42 stránek

Položek na stránku:

 
 

Patch kabel UTP level 6 - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah:-20°C až +60°C - šedá barva - baleno v sáčku s EAN kodem - český popis, vyznačená délka - délka 0.5m

Kód: 154729

Part No.: sp6utp005

 

Popis Patch kabel UTP level 6 - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah:-20°C až +60°C - šedá barva - baleno v sáčku s EAN kodem - český popis, vyznačená délka - délka 1m

Kód: 154730

Part No.: sp6utp01

 

podrobné info na www.logitech.com ; infolinka +420 239 000 335

Kód: 59637

Part No.: 920-002641

 

myš pro PC podrobné info na www.logitech.com ; infolinka +420 239 000 335

Kód: 95259

Part No.: 910-003357

 

Patch kabel UTP level 6 - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - baleno v sáčku s EAN kodem - český popis, vyznačená délka - barva: šedá - délka 2m

Kód: 12994

Part No.: sp6utp02

 

VÝKON Procesor : Intel® Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1,3 / 4,6 GHz, E-core 0,9 / 3,4 GHz, 12 MB Grafika : Integrovaná grafika Intel® Iris® Xe Čipová sada : Platforma Intel® SoC Paměť : 16GB pájené LPDDR5x-4800 Paměťové sloty : Paměť př

Kód: 239453

Part No.: 21F6002LCK

 

Patch kabel UTP CAT6 - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 4x2 žil - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - baleno v sáčku s EAN kodem

Kód: 120970

Part No.: sp6utp030R

 

Potřebujete spolehlivé a výkonné propojovací kabely pro vaše síťové potřeby? S našimi Cat5e FTP patchcord kabely máte jistotu kvalitního a bezproblémového přenosu dat. Vlastnosti: Kvalitní konstrukce: Každý kabel je pečlivě vyroben s důrazem na deta

Kód: 240830

Part No.: CB-PP5F-025R

Novinka

Potřebujete spolehlivé a výkonné propojovací kabely pro vaše síťové potřeby? S našimi Cat5e FTP patchcord kabely máte jistotu kvalitního a bezproblémového přenosu dat. Vlastnosti: Kvalitní konstrukce: Každý kabel je pečlivě vyroben s důrazem na deta

Kód: 240832

Part No.: CB-PP5F-05R

Novinka

Model: Acer Aspire C24-1300 Barva: černá-stříbrná Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen 3 7320U (4C, 1.40 GHz, max. 3.70 GHz) Displej: 23,8" Full HD LED display (1920x1080) IPS anti-glare Dotykový: ne Grafika: AMD Radeon 610M Pevný d

Kód: 240765

Part No.: DQ.BKREC.002

Novinka

Tablet - displej 10,9" QHD 2360 × 1640 IPS, Apple A14 Bionic, RAM 4 GB, kapacita úložiště 64 GB, WiFi, Bluetooth, zadní fotoaparát 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx (f/2,4), USB-C, iPadOS

Kód: 240874

Part No.: MPQ03FD/A

Novinka

USW-24 je managovatelný Gigabitový L2 switch s montáží do 19" racku vybavený 24x Gigabit LAN porty a dvěma porty SFP s přenosovou rychlostí 1Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování informací o systému, teplotě,

Kód: 201840

Part No.: USW-24

 

!!!! UPOZORNĚNÍ !!!! !! KLÁVESNICE MÁ USA LAYOUT !! Logitech K120 for Business - klávesnice - USA mezinárodní Typ zařízení Klávesnice Rozhraní USB Technologie propojení Kabelové Lokalizace a rozložení USA mezinárodní Vlastnosti O

Kód: 198622

Part No.: 920-002479

 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector

Kód: 83632

Part No.: DK-2533-02-4

 

Digitus Ecoline Patch kabel, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý 3m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před z

Kód: 169391

Part No.: DK-1512-030/WH

 

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016

Kód: 101633

Part No.: S-85DLC05D

 

UniFi Dream Machine Pro od Ubiquiti Networks je all-in-one řešení sítě do menších a středně velkých firem. Jedná se o velmi výkonné zařízení o velikosti 1U do 19" racku a kombinuje tyto funkce: Managovatelný 8-portový Gigabitový switch s jedním SFP/SFP+

Kód: 194615

Part No.: UDM-Pro

 

Monitor Dell 27 – S2725DS 27palcový QHD monitor, který optimalizuje pohodlí pro oči a nabízí působivý obraz s vynikající akustikou v designu inspirovaném životním stylem. Pohodlí z každého úhlu Nakloňte, natočte, otočte a upravte výšku monitoru tak,

Kód: 240846

Part No.: 210-BMHF

Novinka

PremiumCord USB 2.0 kabel prodlužovací, A-A, 1m - Pro prodloužení kabelu USB 2.0 - Konektory USB typu A/A, samec/samice - Certifikováno pro USB 2.0 rychlost až 480Mbps - Dvojité stínění - Vodiče měděné 2xAWG28 + 2xAWG28 - Barva černá - Délka ka

Kód: 148411

Part No.: kupaa2bk

 

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Technické parametry Plášť : LSOH Skladovací teplota: -40 až +70°C Provozní teplota: -40 až +70°C

Kód: 221508

Part No.: SXPC-LC/LC-APC-OS-1M-D

 

Spojka LC multi mode duplex

Kód: 68655

Part No.: 3021

 

Masterlan optické patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá multimode 50/125 OM4 vlákna jsou typu G.651.1 a jsou zakončena dvěm

Kód: 235019

Part No.: LCupc/LCupc-DMM.50/125-01

 

Masterlan optické patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá multimode 50/125 OM4 vlákna jsou typu G.651.1 a jsou zakončena dvěm

Kód: 220269

Part No.: LCupc/LCupc-DMM.50/125-03

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • B

    Bazar

  • E

    End-Of-Life

  • Prodej

    - Prodej
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Nedostupný

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)