Příslušenství k IT

 

 
 
 

 

další podkategorie Příslušenství k IT:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

2277163

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

158

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus 4K HDMI Rozbočovač, 1x4, 4K2K, UHD / 60Hz EDID, HDR a downscaling na Full HD, HDCP, černá

4K HDMI Rozbočovač, 1x4, 4K2K, UHD / 60Hz EDID, HDR a downscaling na Full HD, HDCP, černá Rozdělí signál HDMI® na čtyři displeje - podporuje UHD 4K / 60 Hz s HDR a downscaling na Full HD Rozlišení až 4K / 60 Hz (YUV 4: 4: 4) Plných 18 Gbps - pro křišťál...

 
Kód: 200065
Part No.: DS-45325
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Ultra tenký HDMI Rozbočovač, 1x2, 4K / 60Hz HDR, HDCP 2.2, 18 Gbps, Micro USB napájeno

Ultra tenký HDMI Rozbočovač, 1x2, 4K / 60Hz HDR, HDCP 2.2, 18 Gbps, Micro USB napájeno Rozdělí jeden HDMI signál na dva displeje - podporuje UHD 4K / 60 Hz s HDR Rozlišení až 4K / 60 Hz (4: 4: 4) Plných 18 Gbps - pro křišťálově čisté zobrazení obsahu UH...

 
Kód: 200059
Part No.: DS-45322
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Video Převodník HDMI na VGA / audio, video rozlišení až 1080p (Full HD), malý kryt, černý

Video Converter HDMI to VGA/Audio, Video resolutions up to 1080p (Full HD), small housing, black The Digitus DS-40310-1 converts your digital HDMI signal to an analog VGA signal. Thus enables you to use modern players also with older VGA displays. The

 
Kód: 117866
Part No.: DS-40310-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS HDMI extender přes optické vlákno, SMF (20 km), MMF (500 m), SC Simplex

Description HDMI over Fiber Extender, Set SMF (20 km), MMF (500 m), SC Simplex Transmit an HDMI signal over a distance of up to 20 km using a fiber optic cable (single mode, point-to-point connection). Supports SMF and MMF fiber optic cables Transmiss

 
Kód: 189236
Part No.: DS-55126
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus HDMI extender přes CAT5 až 50 metrů

HDMI Extender Set, 50 m, over network cable (CAT 6/6a/7), EDID, 1x HDMI loop out, FHD 1080p The Digitus HDMI Extender Set, Full HD offers an extender solution of up to 50 m for the highest demands. It is used to transmit digital video and audio signals

 
Kód: 157521
Part No.: DS-55100-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Console 48,3cm (19") TFT, italian keyboard 8-Ports, touchpad, 1U RAL 9005 black color

Digitus Console 48,3cm (19") TFT, italian keyboard 8-Ports, touchpad, 1U RAL 9005 black color

 
Kód: 183702
Part No.: DS-72012IT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus HDMI extender přes CAT5 až 50 metrů

DIGITUS HDMI Video Extender over Cat5 up to 50 m (CAT5 / CAT6) resolution up to 1080p • Cat 5 HDMI extender consisting of transmitter and receiver unit • Video resolution up to 1080p • For extension up to 50 meter • Follow the standard of IEEE-568B

 
Kód: 66232
Part No.: DS-55100
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Ergonomická podložka pod myš s opěrkou dlaně, modrá

GEL POD MYŠ, modrá Ergonomicky tvarovaná podložka pod myš s opěrkou dlaně podporuje zápěstí a přirozené držení ruky Uvolněná a pohodlná práce díky optimální podpoře zápěstí Měkká opěrka dlaně s gelovou náplní zabraňuje vychýlení a chrání a paže a k

 
Kód: 218419
Part No.: DA-51021
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Ruční skener čárových kódů 2D, napájený z baterie, kompatibilní s Bluetooth a QR kódem, 200 skenů / s, s držák

DIGITUS Ruční skener čárových kódů 2D, napájený z baterie, kompatibilní s Bluetooth a QR kódem, 200 skenů / s, s držákem 2D Bluetooth čtečka čárových kódů 200 skenů / s, s držákem Ruční skener s vysokým rozlišením pro spolehlivé použití v maloobcho

 
Kód: 211361
Part No.: DA-81003
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SFP, PSE

DIGITUS PoE at Media Converter, SFP 10/100/1000Base-T to SFP Open Slot, Incl. PSU, 30 W PoE, without SFP Module Description Gigabit PoE media converter, RJ45 / SFP, PSE The perfect converter solution for optical data transmission PoE power s

 
Kód: 188956
Part No.: DN-82140
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Cat 5 Audio Extender, Extension up to 600 m local + remote unit

DIGITUS Cat 5 Audio Extender, Extension up to 600 m local + remote unit With the DIGITUS CAT 5 Audio Extender you are able to extend audio stereo and microphone signals up to 600 meter away by using the Audio Extender and one CAT 5 cable. You can conne

 
Kód: 120049
Part No.: DS-56100
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS DVI-Audio-USB-KVM switch, 2-port, with integrated USB 2.0 Hub

DIGITUS DVI-Audio-USB-KVM switch, 2-port, with integrated USB 2.0 Hub Simplify your workspace with only one monitor, keyboard and mouse for all connected computers - saves space and money Controls two computers with DVI video from a single console (

 
Kód: 81632
Part No.: DS-12820
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Video Splitter 1 PC, 4 Monitors, 500 MHz,HDSUB 15/M - 4 X HDSUB 15/F Max. Res. 2048x1536p

Video Splitter 1 PC, 4 Monitors Novinka: Náhrada za produkt DC VS814PF Video Splitter 1 PC, 4 Monitors 400 MHz,HDSUB 15/F - 4 X HDSUB 15/F Max. Res. 2048x1536 / 60Hz • Video bandwidth 400MHz • Maximum resolution 2048x1536 pixels at 60Hz • Bui

 
Kód: 90263
Part No.: Ds-42110
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Console 43,2cm (17") TFT, swiss keyboard Single Port , touchpad, 1U RAL 9005 black color

Digitus Console 43,2cm (17") TFT, swiss keyboard Single Port , touchpad, 1U RAL 9005 black color

 
Kód: 183733
Part No.: DS-72001CH
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Dokovací stanice USB-C (10 portů) + klávesnice (GER), HDMI, VGA, 3x USB 3.0, 2x čtečka karet, 2x USB-C, RJ45, z

Dokovací stanice USB-C (10 portů) + klávesnice (GER), HDMI, VGA, 3x USB 3.0, 2x čtečka karet, 2x USB-C, RJ45, zvuk Dokovací stanice s integrovanou klávesnicí (QWERTZ) - rozšiřuje váš MacBook® nebo notebook o 10 dalších připojení 10 dalších rozhraní pro ...

 
Kód: 200053
Part No.: DA-70885
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional Industrial Gigabit Media Converter RJ45, SFP

Industrial Gigabit Media Converter 10/100/1000BaseT to 1000Base-X SFP, distance up to 80km Description Industrial Gigabit Media Converter RJ45, SFP The perfect converter solution for optical data transmission Converts wire-based network sign

 
Kód: 188959
Part No.: DN-652103
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Console 48,3cm (19") TFT, russian keyboard 8-Ports, touchpad, 1U RAL 9005 black color

Digitus Console 48,3cm (19") TFT, russian keyboard 8-Ports, touchpad, 1U RAL 9005 black color

 
Kód: 183696
Part No.: DS-72012RU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS přepínač KVM, 4portový, 4K60Hz, 4 x DP vstup, 1 x DP / HDMI výstup

Přepínač KVM, 4x1,DP, výstup DP/HDMI, USB 4Kx2K@60Hz Obsluha 4 počítačů pomocí jedné klávesnice a myši USB - přepínání mezi čtyřmi počítači stisknutím tlačítka nebo pomocí dálkového ovladače K ovládání čtyř počítačů použijte monitor, myš a klávesnic

 
Kód: 217146
Part No.: DS-12890
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Video Splitter 1 PC, 2 Monitors, 500 MHz,HDSUB 15/M - 2 X HDSUB 15/F Max. Res. 2048x1536p

Video Splitter 1 PC, 2 Monitors, 350 MHz, 350 MHz,HDSUB 15/M - 2 X HDSUB 15/F, Max. Res. 2048x1536p Video Splitter 1 PC, 2 Monitors, 500 MHz,HDSUB 15/M - 2 X HDSUB 15/F Max. Res. 2048x1536p With a video splitter you can use one video source to displ

 
Kód: 93028
Part No.: DS-41110
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Console 48,3cm (19") TFT, italian keyboard 16-Ports, touchpad, 1U RAL 9005 black color

Digitus Console 48,3cm (19") TFT, italian keyboard 16-Ports, touchpad, 1U RAL 9005 black color

 
Kód: 183693
Part No.: DS-72013IT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

158

položek

8

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.