Digitus

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

42813

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus DisplayPort připojovací kabel 1 m, CU, AWG28, 2x stíněný

DisplayPort connection cable 1.00m, CU, AWG30, 2x shielded, M/M, black Cable for digital video / audio transmission up to a max. data rate of 10,8 Gbit/s. Display port allows an innovative 2-way communication between a PC and a screen. Particularly

 
Kód: 69226
Part No.: AK-340100-010-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS USB Printer Server 1 port 1x RJ45 1x USB A USB 2.0 For all common O / S

USB Print Server, 1-Port, 1x RJ45, 1x USB A, USB 2.0 For all common O/S Easily turns a workplace printer into a network printer for all connected users Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u Wired Ethernet standards One USB 2.0 port suitable for pri

 
Kód: 87515
Part No.: DN-13003-2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Patch kabel Digitus UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 0,5m, 15 LGW

 
Kód: 157383
Part No.: DK-1512-005/G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus DisplayPort -- mini DisplayPort,připojovací kabel,mini DP/M - DP/M,2m

DisplayPort adapter, DP - DVI-I (24-5) plastic housing, M/F, black

 
Kód: 63406
Part No.: AK-340102-020-W
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Speciální nabídka 

   

 
 
 
 
Digitus DVI connection cable, DVI(24+1), 2x ferrit M/M, 3.0m, DVI-D Dual Link, bl

DVI connection cable, DVI(24+1), 2x ferrit M/M, 3.0m, DVI-D Dual Link, bl

 
Kód: 171601
Part No.: AK-320101-030-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý 3m

 
Kód: 61720
Part No.: DK-1511-030/Y
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus 26U network cabinet 1342x600x1000 mm, color grey RAL 7035

DIGITUS 26U network cabinet 1342x600x1000 mm, color grey RAL 7035

 
Kód: 161063
Part No.: DN-19 26U-6/10-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Karta Gigabit Ethernet PCI Express, dvouportová 32bitový držák s nízkým profilem, čipová sada Intel

Karta Gigabit Ethernet PCI Express, dvouportová 32bitový držák s nízkým profilem, čipová sada Intel Rozšiřte svůj počítač o slot PCIe o 2 gigabitové ethernetové porty po 1000 Mbit / s Karta PCI Express Dual-PORT LAN s čipovou sadou JL82575EB od Intelu p...

 
Kód: 200028
Part No.: DN-10132
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Power Cord, CEE 7/7 (Typ-F) - C5 M/F, 1.8m, H05VV-F3G 0.75qmm, bl

Power Cord, CEE 7/7 (Typ-F) - C5 M/F, 1.8m, H05VV-F3G 0.75qmm, bl

 
Kód: 171764
Part No.: AK-440103-018-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6A,Class EA, stíněná, na omítku, bílá, LSA

DIGITUS CAT 6a Class EA network outlet, shielded, 2x RJ45, LSA, RAL 9010, Class EA, wall outlet, Vertical cable installation Best performance and link quality for your network CAT 6A Class EA for up to 500 MHz CAT 6A, EIA/TIA 568 and ISO/IEC 11801

 
Kód: 87734
Part No.: DN-9007-S-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

 
Kód: 171823
Part No.: DK-292SCA3LCA-10
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SC, SM, PSE

DIGITUS PoE Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU 30W, SC connector, Up to 20 km Description Gigabit PoE media converter, RJ45 / SC, SM, PSE The perfect converter solution for optical data transmission PoE p

 
Kód: 188954
Part No.: DN-82160
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS® Plug&View OptiVision Pro 1MP Denní & Noční MIni kamera Max. 1280x720, 25fps, 5V

DIGITUS® Plug&View OptiView Pro 1MP Denní & Noční kamera Max. HD720 Vždy si dávejte pozor na to, co je pro vás důležité s DIGITUS ® Plug & View OptiView kdykoliv.CMOS senzor s vysokým rozlišením a s infračervenými LED diodami umožňuje a poskytuje křiš

 
Kód: 112674
Part No.: DN-16047
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus adaptér PCI 2x sériový port

Serial I/O, 2-Port, PCI Add-On Card 2 X DB9 M , Slot Bracket SUN1889 chipset • 2x DB9 serial ports • Chipset : SUN1889 • Data transfer rate up to 921.600bps • Universal PCI interface 3.3V & 5V, 32/64bit • Plug-and-Play • Support Windows® CE/98SE/

 
Kód: 75617
Part No.: DS-33001-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS kabelový box S, černý

Description Cable Management Box, small, black Cable box for orderly storage of sockets, cables and power adapters With the DIGITUS cable box you can tidy up your workstation by quickly storing power adapters, plugs, cables and power strips in the cabl

 
Kód: 199822
Part No.: DA-90504
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus USB 3.1 Type-C připojovací kabel, typ C na mikro B, m / m, 1,8 m, vysokorychlostní, UL, bl

Digitus USB 3.1 Type-C připojovací kabel, typ C na mikro B, m / m, 1,8 m, vysokorychlostní, UL, bl Umožňuje spolehlivé a rychlé připojení externích USB zařízení s počítačem. Vysoká rychlost přenosu dat USB rychlost až 480 Mbps 3A Napájení Typu C k

 
Kód: 169494
Part No.: AK-300137-018-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus CAT 5e SF-UTP patch cable, Cu, PVC AWG 26/7, length 10 m, color green

CAT 5e SF-UTP patch cable, Cu, PVC AWG 26/7, length 10 m, color green

 
Kód: 171541
Part No.: DK-1531-100/G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3 * Duplex cable * LSOH * Connector with ceramic ferrule * Cable diameter 3mm * Single packed with test-report * Connector 1: LC *

 
Kód: 61577
Part No.: DK-2533-07/3
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus DisplayPort připojovací kabel, DP/M- DVI (24+1)/M 1.0m

DisplayPort adapter, DP - DVI-I (24-5) plastic housing, M/F, black

 
Kód: 63286
Part No.: AK-340301-010-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Camera Mounting Accessories Wall Mount bracket for direct mounting

DIGITUS Camera Mounting Accessories Wall Mount bracket for direct mounting

 
Kód: 160972
Part No.: DN-16094-2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.