XtendLan Patch kabel,optický,LC-LC,PC,50/125,duplex,OM4,LS0H,3m


 

 

 

XtendLan Patch kabel,optický,LC-LC,PC,50/125,duplex,OM4,LS0H,3m
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

XtendLan

 
Kód232810
Part No.FOP-LCLC-D-3-50-OM4
Dostupnost
k dispozici do 48 hodin
 
Vaše cena  Cenu zjistíte po přihlášení 
Záruka24 Měsíce
Objednat



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

XtendLan FOP-LCLC-D-3-50-OM4

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / LC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 3 m
Parametry
Značka
Výrobce:   XtendLan
Upřesnění typu:   Patch kabel
Vstupy a výstupy
Konektor 1:   LC
Konektor 2:   LC
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):   26
Délka záruky (měsíce):   26
Fyzické vlastnosti
Barva:   fialová
Délka kabelu (m):   3
Broušení:   PC/PC
Typ vlákna:   multimode
Specifikace vlákna:   OM4 50/125um
Provedení:   duplex
Konektory:   LC/LC
Armovaný kabel:   ne


 

Obchodníci


 



 
 
 



 
 
 

 

Související dokumenty


 

Dodací lhůta
Kód IdDov Min Max Avg 232810 6119 1 1 1


 
 
 

 

Poslat info


 

 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.