XtendLan

Dostupnost

Sklad

Status

Filtrovat dle statusu

Hledání podle výčtu kódů

Filtrovat dle parametru

Cena

od

do

Podrobné vyhledávání

49 produktů
3 stránky

Položek na stránku:

 
 

LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC Standard leštění: UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125 µm Konstrukce kabelu: SIMPLEX Prům

Kód: 241103

Part No.: FO-SUSU-SS11-0020-YE

Novinka

Rozvaděč je vhodný pro instalaci datových a telekomunikačních zařízení. Univerzální jednodílné rozvaděče jsou určené pro montáž na zeď. Rozvaděče jsou výborně řemeslně zpracovány a mají elegantní vzhled. Jejich připevnění je snadné díky přibalenému pat

Kód: 241160

Part No.: WS-12U-64-GREY-U-P

Novinka

Délka kabelu 10 m Barva Šedý Možnosti propojení Typ kabelu cat5E Konektor RJ-45

Kód: 13210

Part No.: 1569

 

Prodlužovací přívod s předpěťovou ochranou včetně kovové vaničky k montáži do rozvaděče 19" PŘÍBAL : 4x šroub M6x16 4x plovoucí matice M6 4x plastová podložka

Kód: 17309

Part No.: AXON-5-230

 

- stíněný panel CAT6A, kovová konstrukce - 24 portů RJ45, svorkovnice narážecí (IDC), životnost zářezu 200x, vodič do zářezu AWG 22 - 26, - zvýšené pozlacení kontaktů na 30um - kontakty jsou na svorkovnici odlišeny barvami podle typu zapojení, a to buď

Kód: 114621

Part No.: XL-PP19-24C6AS-A

 

Patch kabel Cat6A, S-FTP - 5m , šedý, lanko, stíněný. Vnější průměr 6mm

Kód: 120963

Part No.: PK-SFTP6A-050-GR

 

Pomocí této nálepky dáte jasně najevo, že majetek je chráněný bezpečnostní kamerou. Balení obsahuje 5 kusů. • Materiál: PVC • Tloušťka: 0.25 mm • Lepicí strana: zadní

Kód: 130580

Part No.: BEZTKAMSYSB140100

 

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

Kód: 133158

Part No.: XL-MGB-GT

 

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

Kód: 133161

Part No.: XL-MGB-LXA-LC

 

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

Kód: 133162

Part No.: XL-MGB-LXB-LC

 

Patch kabel Cat6A, S-FTP - 1m , šedý, lanko, stíněný. Vnější průměr 6mm

Kód: 137380

Part No.: PK-SFTP6A-010-GR

 

Patch kabel Cat6A, S-FTP - 0.5m , šedý, lanko, stíněný. Vnější průměr 6mm

Kód: 137381

Part No.: PK-SFTP6A-005-GR

 

10" napájecí panel OC 3x220V-2m PPO Black napájecí šňura - 1,8m 16A/250V

Kód: 142443

Part No.: ZASUVKA4-10

 

19" rozvodný panel ACAR 8x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 8 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 3m - barva černá

Kód: 150933

Part No.: ZASUVKA8B-19-C14

 

Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

Kód: 161734

Part No.: CMP2USTEEL-B

 

Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

Kód: 161735

Part No.: CMP1UPLAST

 

Svářečka optických vláken včetně lámačky + školení zdarma.

Kód: 168209

Part No.: XL-FS53F+XL-FC12

 

Podrobnosti Vodotěsný rozvaděč, krytí IP55, montážní rám pro 19" zařízení. Třívrstvá povrchová úprava, zaměnitelné dveře, pevná konstrukce. Odnímatelný kryt kabelového průchodu. 600x450x400mm (š x h x v), ocelový, šedý. Rozměry Šířka vnější: 600mm H

Kód: 187222

Part No.: WEH-8U-604540

 

Podrobnosti Zámek na klíč k venkovním rozvaděčům Průměr zámku v místě, kde se vkládá do dveří - 19mm Velikost venkovní, krycí části - 28x39mm Obecné informace XtendLan Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obsah aktuáln

Kód: 187482

Part No.: SLOCK-Z10

 

Prodlužovací kabel se 6 zásuvkami pro připojení do UPS - C14 - Počet výstupních zásuvek: 6 - Délka kabelu: 2m 3x0,75mm2 - Baleno v PE sáčku - Maximální napětí: 250V - Maximální proud: 10A

Kód: 188349

Part No.: 1030963

 

XtendLan STP Cat6 RJ-45 drát Konektor RJ45 Cat 6, stíněný, pro FTP/STP kabeláže. Lze jej použít i pro kabely s většími vnějšími průměry 7,5 mm. Konektor má díl pro správné rozpletení kabelu v konektoru, díky němuž je dodržena CAT6. Zajišťuje spravné ge

Kód: 199569

Part No.: RJ45C6SOLSTP

 

XtendLan FOP-SCSC-D-1-50-OM4 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Dosah max. 550 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex

Kód: 201461

Part No.: FOP-SCSC-D-1-50-OM4

 

XtendLan HT-914B Nastřelovač pro patch panely a zásuvky s nastavitelnou tuhostí pružiny. Poloha HI pro vysokou tuhost a poloha LO pro tuhost malou. Do spodní části rukojeti lze vložit ostří pro transporty s aretací. Uvolnění při točení dle naznačené ši

Kód: 204243

Part No.: HT-914B

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • B

    Bazar

  • E

    End-Of-Life

  • Prodej

    - Prodej
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Nedostupný

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)