Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 7m


 

 

 

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 7m
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Digitus

 
Kód61577
Part No.DK-2533-07/3
Dostupnost
k dispozici do 48 hodin
 
Vaše cena  Cenu zjistíte po přihlášení 
Záruka2 Roky
Objednat



 
 
 



 
 
 

 

 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3 * Duplex cable * LSOH * Connector with ceramic ferrule * Cable diameter 3mm * Single packed with test-report * Connector 1: LC *

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3

   * Duplex cable
   * LSOH
   * Connector with ceramic ferrule
   * Cable diameter 3mm
   * Single packed with test-report
   * Connector 1: LC
   * Connector 2: LC
   * Cable type: I-VH 2G50/125µ
   * Fiber class: OM3
   * Mode: Multimode
   * Color cable: aqua color
   * Boot: single-color
   * Fiber diameter: 50/125µ
   * Length: 7 m
   * Packaging: DIGITUS Polybag


 

Obchodníci


 



 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.