Video přepínače, rozdělovače a zesilovače

 

 
 
 

 

další podkategorie Video přepínače, rozdělovače a zesilovače:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

2496939

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

328

položek

17

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Argon ONE V2 Case s větráčkem, vypínačem a HDMI pro Raspberry Pi 4B, hliník

V2 přináší Kombinace funkčnosti, futuristické estetiky a výborných chladicích schopností v jednom.

 
Kód: 210492
Part No.: ARG003
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus 4K HDMI Rozbočovač, 1x4, 4K2K, UHD / 60Hz EDID, HDR a downscaling na Full HD, HDCP, černá

4K HDMI Rozbočovač, 1x4, 4K2K, UHD / 60Hz EDID, HDR a downscaling na Full HD, HDCP, černá Rozdělí signál HDMI® na čtyři displeje - podporuje UHD 4K / 60 Hz s HDR a downscaling na Full HD Rozlišení až 4K / 60 Hz (YUV 4: 4: 4) Plných 18 Gbps - pro křišťál...

 
Kód: 200065
Part No.: DS-45325
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Uctronics Gigabit Micro USB PoE Splitter

Dělič PoE Ethernet kabelu na napájecí Micro USB kabel a datový Ethernet kabel podle standardu IEEE 802.3af.

 
Kód: 210489
Part No.: CAM020
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ATEN VS-481B 4-portový HDMI přepínač s dálkovým ovládáním (4 zařízení - 1 zobrazovací jednotka)

4-portový HDMI přepínač s dálkovým ovládáním (4 zařízení - 1 zobrazovací jednotka) VS481B 4-Port HDMI Switch VS481B Zoom In VS481B VS481B VS481B The VS481B 4-Port HDMI Switch allows you to quickly connect 4 HDMI sources to your HDMI display a

 
Kód: 113216
Part No.: VS-481B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ATEN VM5808H Maticový HDMI přepínač ( 8-vstupů, 8 výstupů )

VM5808H 8 x 8 HDMI Matrix Switch with Scaler VM5808H Zoom In VM5808H VM5808H VM5808H The VM5808H 8 x 8 HDMI Matrix Switch is a distinct HDMI solution that offers an easy and affordable way to route any of 8 HDMI video sources to any of 8 HDMI displ

 
Kód: 111484
Part No.: VM-5808H
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Ultra tenký HDMI Rozbočovač, 1x2, 4K / 60Hz HDR, HDCP 2.2, 18 Gbps, Micro USB napájeno

Ultra tenký HDMI Rozbočovač, 1x2, 4K / 60Hz HDR, HDCP 2.2, 18 Gbps, Micro USB napájeno Rozdělí jeden HDMI signál na dva displeje - podporuje UHD 4K / 60 Hz s HDR Rozlišení až 4K / 60 Hz (4: 4: 4) Plných 18 Gbps - pro křišťálově čisté zobrazení obsahu UH...

 
Kód: 200059
Part No.: DS-45322
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ATEN DisplayPort / HDMI / VGA Switch with HDBaseT Transmitter

The ATEN VE3912T is an HDBaseT transmitter that extends 4K DisplayPort, HDMI, or VGA video signals up to 100 m over a single Cat 6/6a or ATEN 2L-2910 Cat 6 cable. Featuring multiple video input formats and output resolutions up to 4K, it ensures a superi

 
Kód: 204009
Part No.: VE3912T-AT-G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ATEN 4K DisplayPort Booster (True 4K@10m)

Extends True 4K signal transmission up to 5 m Compliant with DisplayPort 1.2a and HDCP 2.2 Supports HDR Cascade 3 levels to extend True 4K signal up to 20 m ATEN VB905 extends True 4K signal from a source device to a display up to 5 meters. For long

 
Kód: 156817
Part No.: VB905-AT-G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ATEN VS-1804T 8-portový HDMI rozbočovač přez CAT5 , 60m

8-portový HDMI rozbočovač (1 HDMI vstup - 8 HDMI výstupů); (nutno ještě dokoupit receiver VE-800R), dosah až 60m The ATEN VS1808T HDMI Over Cat 5 Splitter is the quickest and most efficient way to move HDMI multimedia content and HDCP information from

 
Kód: 86001
Part No.: VS-1808T
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Nedis SAMP40180WT - CATV Zesilovač | Zesílení: 15 dB | 40-862 MHz| 8 výstupů | Ovládání zesílení | Bílá

Tento zesilovač CATV s regulací zesílení nabízí osm výstupů. Po připojení k televizní soupravě poskytuje mimořádně čistý televizní signál s 15dB zesílením. Vlastnosti • Mimořádně čistý příjem televizního signálu a větší kvalita televizního vysílání

 
Kód: 219513
Part No.: SAMP40180WT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord HDMI extender na 60m FULL HD 1080p přes jeden kabel Cat5e/6/6a/7, EDID nastavení

Popis produktu: PremiumCord HDMI extender na 60m FULL HD 1080p přes jeden kabel Cat5e/6/6a/7, EDID nastavení Zařízení umožňuje po jednom síťovém kabelu přenést HDMI FULL HD 1080p signál bez zkreslení až na 60m. Obsahuje přepínače EDID, které umožňují

 
Kód: 207369
Part No.: khext60-7
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Video Převodník HDMI na VGA / audio, video rozlišení až 1080p (Full HD), malý kryt, černý

Video Converter HDMI to VGA/Audio, Video resolutions up to 1080p (Full HD), small housing, black The Digitus DS-40310-1 converts your digital HDMI signal to an analog VGA signal. Thus enables you to use modern players also with older VGA displays. The

 
Kód: 117866
Part No.: DS-40310-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS HDMI extender přes optické vlákno, SMF (20 km), MMF (500 m), SC Simplex

Description HDMI over Fiber Extender, Set SMF (20 km), MMF (500 m), SC Simplex Transmit an HDMI signal over a distance of up to 20 km using a fiber optic cable (single mode, point-to-point connection). Supports SMF and MMF fiber optic cables Transmiss

 
Kód: 189236
Part No.: DS-55126
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ATEN VS-164 4-port DVI rozb. s podporou pro audio signál

4-portový DVI rozbočovač s podporou pro audio signál (1 vstup - 4 výstupy pro LCD, videoprojektor,plazmovou televizi, atd. ) duplikuje DVI signál na čtyřivýstupy pro DVI-Digital a DVI-Analog duplikuje i audio výstup podpora pro DDWG (Digital Displa

 
Kód: 66246
Part No.: VS-164
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus HDMI extender přes CAT5 až 50 metrů

HDMI Extender Set, 50 m, over network cable (CAT 6/6a/7), EDID, 1x HDMI loop out, FHD 1080p The Digitus HDMI Extender Set, Full HD offers an extender solution of up to 50 m for the highest demands. It is used to transmit digital video and audio signals

 
Kód: 157521
Part No.: DS-55100-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ATEN 4K HDMI Optical Transmiter 4K@10km SM

 
Kód: 195218
Part No.: VM3250-AT-G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Aten VS-174 4-port DVI rozb. s podporou pro audio signál

VS174 4-Port DVI Dual Link Splitter with Audio VS174 Zoom In VS174 VS174 VS174 The VS174 4-Port DVI Dual Link Splitter with Audio combines DVI quality video and audio, taking signals from an audio/ video source and replicating them to four audio/vi

 
Kód: 114693
Part No.: VS-174
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord HDMI Wireless extender na 50m, pásmo 5.8GHz

PremiumCord HDMI Wireless extender na 50m, pásmo 5.8GHz - Bezdrátový vysílač a přijímač signálu HDMI ve frekvenčním pásmu 5,8GHz - Poporuje bezdrátový přenos až Full HD 1080p na vzdálenost až 50m - Plně podporuje HDMI a HDCP - Přenáší IR signály pro

 
Kód: 126383
Part No.: khext50
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ATEN VE-812 VE812 HDBaseT HDMI over Single Cat 5 Extender

VE812 HDBaseT HDMI over Single Cat 5 Extender The VE812 HDMI over Single Cat 5 Extender enables an HDMI display to be located up to 100 meters away from the source device. It can conveniently be extended using only one Cat 5e cable, which is cost-effe

 
Kód: 117752
Part No.: VE-812
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SFP, PSE

DIGITUS PoE at Media Converter, SFP 10/100/1000Base-T to SFP Open Slot, Incl. PSU, 30 W PoE, without SFP Module Description Gigabit PoE media converter, RJ45 / SFP, PSE The perfect converter solution for optical data transmission PoE power s

 
Kód: 188956
Part No.: DN-82140
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

328

položek

17

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.