Optické Patch kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické Patch kabely:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

2402420

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

726

položek

37

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 1m

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

 
Kód: 62811
Part No.: 1150
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
OPTIX LC-SC patch cord 09/125 3m duplex G657A 1,8mm

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

 
Kód: 233322
Part No.: 0750
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 0,5m duplex G657A 1,8mm

Optický patchcord se skládá z optického kabelu zakončeného na obou stranách optickými konektory. Běžně se používá k propojení zařízení v rozvaděči, připojení aktivních prvků k optické trase, apod, . Mezi nejběžnější konfigurace kabelů patří FC-FC, FC-SC,

 
Kód: 180569
Part No.: 0851
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 1m

 
Kód: 62789
Part No.: 1050
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to SC, 9/125 µ, Duplex 1 m

Fiber Duplex Patch Cord, E2000 8 ° APC to SC 9/125 µ, Single Mode,5,0M - Singlemode 09/125 µ with 8° APC - holgenfree cable I-VH 2E-XXX - Connector with ceramic ferrule - Single packed with test report

 
Kód: 144447
Part No.: AL-9E2000SC-01I
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to LC, 9/125 µ, Duplex 5 m

Fiber Duplex Patch Cord, E2000 8 ° APC to LC 9/125 µ, Single Mode,5,0M Length 5M - Singlemode 09/125 µ with 8° APC - holgenfree cable I-VH 2E-XXX - Connector with ceramic ferrule - Single packed with test report

 
Kód: 62537
Part No.: AL-9E2000LC-05I
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Solarix Riser kabel Solarix 48vl 9/125 LSOH Eca bílý SXKO-RISER-48-OS-LSOH-WH

Optický riser kabel Solarix SXKO-RISER-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca pro vnitřní použití. Kabel je určen pro vertikální rozvody uvnitř budov s jednoduchým připojením jednotlivých zákazníků. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je ted

 
Kód: 196539
Part No.: SXKO-RISER-48-OS-LSOH-WH
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, SC / SC

FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 7 m Length 7m Description FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 7 m Future-oriented standards and high-end quality for your network. Technical Details Duplex cable LSOH Connector wit

 
Kód: 188598
Part No.: DK-2922-07
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 10m simplex

OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 10m simplex

 
Kód: 172796
Part No.: 14451
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connecto

 
Kód: 83296
Part No.: DK-2911-05
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/LCapc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-APC-OS-2M-D

Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH

 
Kód: 213063
Part No.: SXPC-LC/LC-APC-OS-2M-D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
OPTIX MTRJ/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 3m

Opticord MTRJ-SC 50/125µ 3m

 
Kód: 83937
Part No.: 1162
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 STupc MM OM2 1,5m SXPI-ST-UPC-OM2-1,5M

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: ST Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

 
Kód: 196311
Part No.: SXPI-ST-UPC-OM2-1,5M
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

 
Kód: 171807
Part No.: DK-292SCA3LCA-02
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 10m, M/M, zlacené konektory

Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. kabel přenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP.

 
Kód: 173350
Part No.: kphdm2x10
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus E2000 Fiber PigTail, LooseBuffer,09/125,simpex, OS1, 2m, 1 ks

ST Fiber PigTail , LooseBuffer, 50/125 µ, 12 Pcs. ColorCode DIN IEC 304 Length 2M, Class OM2 - Simplex OM 2 50/125 µ 2m - Semi Tight Buffer. - Colored buffer, according to IEC 302 in: white, violet, turquoise, black, red, pink, orange, grey, green

 
Kód: 69926
Part No.: AL-9FPE2000-02I
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 10m, Method A Jacket: yellow, Housing: gree

DIGITUS Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OS2, Singlemode 09/125 µ, 10m, Method A Jacket: yellow, Housing: green

 
Kód: 171667
Part No.: DK-2966-10
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 3m

 
Kód: 62829
Part No.: 1232
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 • Cab

 
Kód: 61916
Part No.: DK-2531-02/3
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 20 m

Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 20 m

 
Kód: 172610
Part No.: AL-9E2000LC-20I
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

726

položek

37

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.