Kabely, strukturovaná kabeláž

 

 
 
 

 

další podkategorie Kabely, strukturovaná kabeláž:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

53381

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus Patch Cable CROSS, FTP, CAT 5E, AWG 26/7, šedý/zelený, 3 m

Křížený kabel, stínění fólií, CAT 5E, barva šedá se zelenými konektory Crossover Patchcable FTP 4 X 2 X AWG 26, 3 Meter CAT 5E

 
Kód: 61703
Part No.: DK-1521-030-CO
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable CROSS, FTP, CAT 5E, AWG 26/7, šedý/zelený, 5 m

Křížený kabel, stínění fólií, CAT 5E, barva šedá se zelenými konektory Crossover Patchcable FTP 4 X 2 X AWG 26, 5 Meter CAT 5E

 
Kód: 61704
Part No.: DK-1521-050-CO
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable CROSS, FTP, CAT 5E, AWG 26/7, šedý/zelený, 10 m

Křížený kabel, stínění fólií, CAT 5E, barva šedá se zelenými konektory Crossover Patchcable FTP 4 X 2 X AWG 26, 10 Meter CAT 5E

 
Kód: 61705
Part No.: DK-1521-100-CO
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý 3m

 
Kód: 61720
Part No.: DK-1511-030/Y
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia

 
Kód: 61721
Part No.: DK-2631-01
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 2 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 2m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia

 
Kód: 61722
Part No.: DK-2631-02
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch, ST to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex, 1m

Fiber Optic Patch Cable, ST to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 1M ST auf ST, Multimode, duplex, 50/125µm - ST / ST Connector - Halogenfree cable 50/125µ fibre - Up to 1 Gbit Ethernet, fiber class OM 2 - Two color Boot (for Multimode)

 
Kód: 61729
Part No.: DK-2511-01
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7,žlutý, 5m

Patch Cable, UTP, CAT5E Length 5 M, AWG 26/7 Color blue, RAL5012 • Unshielded CAT 5e patch cable • Spot length on boot • Boot with kink protection and strain relief • Connection 1:1 • 4x 2 AWG 26/7 • Twisted pair • 3P CAT 5e certified

 
Kód: 61731
Part No.: DK-1511-050/Y
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 5m

Patch Cable, UTP, CAT5E Length 5 M, AWG 26/7 Color blue, RAL5012 • Unshielded CAT 5e patch cable • Spot length on boot • Boot with kink protection and strain relief • Connection 1:1 • 4x 2 AWG 26/7 • Twisted pair • 3P CAT 5e certified

 
Kód: 61732
Part No.: DK-1511-050/G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 1m

Ecoline Patch Cable, UTP, CAT5E, Length 1 M, AWG 26/7 Color green RAL6016 - Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connect

 
Kód: 61734
Part No.: DK-1511-010/G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený 1m

Patch Cable, UTP, CAT5E Length 1 M, AWG 26/7 Color red, RAL3010 - Unshielded CAT 5e patch cable - 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair, 100 Ohm - 2 x RJ45 Connector - Boot with kink protection and strain relief - Spot length on boot - Connection 1 :

 
Kód: 61735
Part No.: DK-1512-010/R
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený 3m

 
Kód: 61739
Part No.: DK-1511-030/R
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 2m

Patch Cable, UTP, CAT5E Length 2 M, AWG 26/7 Color grey,Pantone coolgray 4c • Unshielded CAT 5e patch cable • Spot length on boot • Boot with kink protection and strain relief • Connection 1:1 • 4x 2 AWG 26/7 • Twisted pair • 3P CAT 5e cer

 
Kód: 61743
Part No.: DK-1511-020
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený 2m

Patch Cable, UTP, CAT5E Length 2 M, AWG 26/7 Color green, RAL6016 • Unshielded CAT 5e patch cable • Spot length on boot • Boot with kink protection and strain relief • Connection 1:1 • 4x 2 AWG 26/7 • Twisted pair • 3P CAT 5e certified

 
Kód: 61744
Part No.: DK-1511-020/G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý 2m

Patch Cable, UTP, CAT5E Length 2 M, AWG 26/7 Color white, similar RAL9003 • Unshielded CAT 5e patch cable • Spot length on boot • Boot with kink protection and strain relief • Connection 1:1 • 4x 2 AWG 26/7 • Twisted pair • 3P CAT 5e certi

 
Kód: 61745
Part No.: DK-1511-020/WH
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý 1m

Patch Cable, UTP, CAT5E Length 1 M, AWG 26/7 Color white, similar RAL9003 • Unshielded CAT 5e patch cable • Spot length on boot • Boot with kink protection and strain relief • Connection 1:1 • 4x 2 AWG 26/7 • Twisted pair • 3P CAT 5e certi

 
Kód: 61746
Part No.: DK-1511-010/WH
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 0,5m

 
Kód: 61747
Part No.: DK-1511-005
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý 0,5m

 
Kód: 61748
Part No.: DK-1511-005/WH
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 3m

 
Kód: 61749
Part No.: DK-1511-030
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený 3m

 
Kód: 61750
Part No.: DK-1511-030/G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.