Kabely, strukturovaná kabeláž

 

 
 
 

 

další podkategorie Kabely, strukturovaná kabeláž:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

53381

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
KB patch kabel UTP C5e 10m zelený

- patch kabel UTP - konektory RJ45-RJ45 zalisované - lanko(ohebné) - délka 10m - zelená barva

 
Kód: 17416
 
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE propojka RJ-45 nestíněná

 
Kód: 27205
Part No.: AT-A 8/8
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
KB Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m

 
Kód: 34200
Part No.: DK-2533-01
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
KB Digitus SFTP kabel drát AWG24, měď, Cat.5e, box 305m

Baleno v papírovém boxu Digitus metráž je vyznačena po jednom metru DIGITUS Twisted Pair Installation Cable SFTP, CAT 5e,AWG 24/1, Color grey 305M, Paper Box Physical description • Basic Conductor: solid AWG 24/1 • Insulation: PE • Total numbe

 
Kód: 34963
Part No.: DK-1531-V-305
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus návlek na konektor RJ-45 černý 100 ks

Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plus Color black • For 8P8C modular plugs, various colours • Suitable for shielded and no-shielded modular plugs, not for Hirose -Type!

 
Kód: 36158
Part No.: A-MOT 8/8
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus návlek na konektor RJ-45 šedý 100 ks

Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plus Color grey • For 8P8C modular plugs, various colours • Suitable for shielded and no-shielded modular plugs, not for Hirose -Type!

 
Kód: 36159
Part No.: A-MOT/E 8/8
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus návlek na konektor RJ-45 zelený 100 ks

Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plus Color green • For 8P8C modular plugs, various colours • Suitable for shielded and no-shielded modular plugs, not for Hirose -Type!

 
Kód: 36162
Part No.: A-MOT/G 8/8
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus návlek na konektor RJ-45 žlutý 100 ks

Kink Protection Sleeves, for 8P8C Modular plus Color yellow • For 8P8C modular plugs, various colours • Suitable for shielded and no-shielded modular plugs, not for Hirose -Type!

 
Kód: 36163
Part No.: A-MOT/Y 8/8
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NaviLock VGA Kabel pro 8" Monitor V/V/A/T

náhradní díl k produktu 322814

 
Kód: 38057
Part No.: 84190
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE Digitus zářezový nástroj LSA

• Punch tool for LSA strips • Cable insulation and cutting of the extending cable ends

 
Kód: 52944
Part No.: DN-LSA-PT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE PremiumCord Kabel telefonní sluchátkový kroucený 4 žíly 2m - černý

UAE connection cable, RJ10 2.00m, CU, 4x7x0,12mm, unshielded, M/M, Flat cable, helic, black Modular plug RJ10, 4P4C Modular plug RJ10, 4P4C • Plastic plugs, transparent • Assignment 1:1 • 4-wire helic cable • Color: black Rozšířená záru

 
Kód: 54777
Part No.: 4040849502705
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus záslepka slotu s 2 USB porty + kabel 2x5pin 0,25m

Záslepka slotu se dvěma USB porty (a samice) připojovací kabel s konektorem 2x5 pin. délka 25 cm, kabel AWG28 4-pinový, dvojité stínění • USB 2.0 compatible, Cable 5-wire, AWG 28 • Double shielded, cable length 0.25m

 
Kód: 56324
Part No.: AK-300301-002-E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus záslepka slotu s 4 USB porty, kabel 2x 10 Pin 0,25m

 
Kód: 56713
Part No.: AK-300304-002-E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, SF-UTP , CAT 5e, AWG 26/7, šedý 10m

 
Kód: 61536
Part No.: DK-1531-100
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, F- UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 3m

 
Kód: 61537
Part No.: DK-1521-030
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3 • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 • Cab

 
Kód: 61548
Part No.: DK-2531-10/3
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Hirose Modular Plug, CAT 6 TM 21 8P8C, Shielded 100 ks

balení po 100 ks Hirose Modular Plug, CAT 6 TM 21 8P8C, Shielded, for Round Cable, Incl. Hood • Fully shielded with strain relief and kink protection boot (black)

 
Kód: 61549
Part No.: A-MO6 8/8 HRS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 2 • Cable diame

 
Kód: 61550
Part No.: DK-2531-05
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 2 • Cable diame

 
Kód: 61551
Part No.: DK-2531-03
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch, ST to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex, 2m

Fiber Optic Patch Cable, ST to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 2M ST auf ST, Multimode, duplex, 50/125µm - ST / ST Connector - Halogenfree cable 50/125µ fibre - Up to 1 Gbit Ethernet, fiber class OM 2 - Two color Boot (for Multimode)

 
Kód: 61554
Part No.: DK-2511-02
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.