Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount

CRS317-1G-16S+RM je zcela nový Cloud Router Switch s L3 funkcemi s montáží do 19" racku. Switch je vybaven 16x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps se zpětnou kompatibilitou i pro 1Gbps moduly, dále gigabitovým ethernetovým portem pro management a jedním sériov

 
Kód: 146817
Part No.: CRS317-1G-16S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC Long Range

Ubiquiti UniFi AC Long Range je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz a 2x2 MIMO 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 867+450 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a podobné prostory.

 
Kód: 124312
Part No.: UAP-AC-LR
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-LINK TL-PS310U, print server, (MFP), podpora USB datových jednotek

Print server TL-PS310U velmi snadno a jednoduše promění každou tiskárnu s USB rozhraním na síťovou tiskárnu. Od svého předchůdce TL-PS210U navíc podporuje připojení USB disků apod. Připojit lze až 4 zařízení přes USB hub. TL-PS310U je multiprotokolový

 
Kód: 56099
Part No.: TL-PS310U
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, I

 
Kód: 64902
Part No.: DN-91524U
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel 19", CAT6 EA, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý

DIGITUS CAT 6a Class EA patch panel, shielded Best performance and link quality for your network CAT 6 Class EA for up to 500 MHz Qualified for 10 GBit Ethernet Shielded RJ45 sockets, 8P8C Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, Cold-rol

 
Kód: 76214
Part No.: DN-91624S-EA
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními

 
Kód: 131318
Part No.: ML-S5531-20
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními

 
Kód: 131319
Part No.: ML-S3155-20
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
GEMBIRD NIC-R1,100Base-TX,10/100MBps,PCI

Síťová architektura FastEthernet Použití PC počítač Rozhraní RJ45 Typ konektoru sběrnice PCI Rychlost sběrnice /MHz/ nedostatek dat Funkce Wake-on-LAN Ano Operační systém • Windows XP • Windows Vista • Windows 7 • Windows 8 • Windows

 
Kód: 159197
Part No.: NIC-R1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 4xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount

CRS328-24P-4S+RM je 28 portový switch osazený 24 Gbit ethernet porty, které nabízejí široké možnosti výstupního POE napájení: pasivní POE, nízkonapěťové POE, 802.3af/at (Type 1 POE, Type 2 POE+) s automatickým rozpoznáním. 4 SFP+ porty nabízí rychlost až

 
Kód: 153414
Part No.: CRS328-24P-4S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti

 
Kód: 142473
Part No.: UF-SM-1G-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-10HP, 10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green), PoE 802.3at(Hig

10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 120W

 
Kód: 123794
Part No.: GS1100-10HP-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

 
Kód: 68615
Part No.: 91-010-235001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24, 24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanles

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount

 
Kód: 102903
Part No.: GS1900-24-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-48, 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizar

50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount

 
Kód: 105811
Part No.: GS1900-48-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount

Základní technická specifikace nové verze GS1100-24E je: o Non-blocking, wire-speed transmission o Auto MDI/MDI-X support o IEEE 802.3az compliant o Fanless design for silent operation o IEEE 802.3x flow control supp

 
Kód: 100220
Part No.: GS1100-24E-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-5E is an unma

 
Kód: 99520
Part No.: GO-SW-5E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-8E is an unma

 
Kód: 99521
Part No.: GO-SW-8E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL XGS2210-52, 52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicas

52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)

 
Kód: 130178
Part No.: XGS2210-52-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HP 2920-48G Switch (J9728A)

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle

 
Kód: 129601
Part No.: J9728A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL NBG6616, Simultaneous Dual-Band Wireless AC1200 Media Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compat

Simultaneous Dual-Band Wireless AC1200 Media Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 2xUSB (NetUSB), SPI firewall, DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth management, WPS button Dvoupá

 
Kód: 108795
Part No.: NBG6616-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.