Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

71

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HP 2920-48G Switch (J9728A)

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle

 
Kód: 129601
Part No.: J9728A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HP 1620-48G Switch - JG914A

Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů - VLANs, QoS a IGMP snooping - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně

 
Kód: 130335
Part No.: JG914A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

 
Kód: 130398
Part No.: JD094B_OEM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Aruba 5412R zl2 Switch

Provedení Rack mounted 19" Technologie Fast Ethernet + Gigabit uplink Management SNMP/RMON Maximální počet portů 288 Rozšiřitelnost Ano Funkce PoE po portech (Power over Ethernet) Ano

 
Kód: 131973
Part No.: J9822A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G Switch

Specifikace Diferenciátor Unmanaged 5-port desktop Gigabit Ethernet switch designed for small offices. Porty (5) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor Packet buffer size: 1 Mb

 
Kód: 132841
Part No.: JH327A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G PoE+ (32W) Switch

Diferenciátor Unmanaged 5 Gigabit switch with PoE functionality. 32 Watt Power budget. Offers compact solution for PoE customers. Perfect for small businesses and home offices. Targets lower PoE market segment. Porty

 
Kód: 132842
Part No.: JH328A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1420 8G Switch

Diferenciátor Unmanaged gigabit switch with 8 10/100/1000 ports. Small form factor and fanless. Porty (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports

 
Kód: 132843
Part No.: JH329A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1420 8G PoE+ (64W) Switch

Diferenciátor Unmanaged gigabit switch with 8 10/100/1000 ports. Small form factor and fanles with POE+ offering. Porty (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/

 
Kód: 132844
Part No.: JH330A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Aruba 2920 0.5m Stacking Cable - J9734A

Aruba 2920 0.5m Stacking Cable - J9734A

 
Kód: 134930
Part No.: J9734A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Aruba 2920 1.0m Stacking Cable - J9735A

Aruba 2920 1.0m Stacking Cable - J9735A

 
Kód: 134931
Part No.: J9735A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - J9150A_OEM

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - J9150A_OEM A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10G

 
Kód: 135086
Part No.: J9150A_OEM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1420 24G Switch - JG708B

JG708B - Management: Unmanged - Layer 2: L2 switching - 24x 100/1000 RJ45 portů - Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení.

 
Kód: 135762
Part No.: JG708B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch - JL355A

Přehled - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 48x 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP+ portů - Montáž do 19“ racku. - Správa sítě a zabezpečení za pomoci nástorjů jako Aruba ClearPass Policy Mnaga

 
Kód: 140738
Part No.: JL355A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1405 5G v3 Switch - JH407A

Přehled - Management: Unmanged - Layer 2: L2 switching - 5x 10/100/1000 RJ45 portů - vhodný pro malé kanceláře - Plug and play: není vyžadována další konfigurace - energeticky efektivní - Záruka 3 roky - Oprava výměnou následující pracovní den! -

 
Kód: 142469
Part No.: JH407A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1405 8G v3 Switch - JH408A

Přehled - Management: Unmanged - Layer 2: L2 switching - 8x 10/100/1000 RJ45 portů - vhodný pro malé kanceláře - Plug and play: není vyžadována další konfigurace - energeticky efektivní - Záruka 3 roky - Oprava výměnou následující pracovní den! -

 
Kód: 142470
Part No.: JH408A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD119B ekvivalent)

 
Kód: 143134
Part No.: JD119B_OEM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HP Rack mount kit for switch HP ProCurve 1410

Hewlett Packard Rack mount kit for switch HP ProCurve 1410

 
Kód: 145739
Part No.: 5066-0622
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1920S 8G Switch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 8x 10/100/1000 RJ45 portů - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní správá přes webové rozhraní - otimalizovaná sada fun

 
Kód: 145794
Part No.: JL380A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1920S 24G 2SFP Switch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 24x 10/100/1000 RJ45 portů + 2x SFP porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní správá přes webové rozhraní - otimal

 
Kód: 145795
Part No.: JL381A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1920S 48G 4SFP Switch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 48x 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní správá přes webové rozhraní - otimal

 
Kód: 145796
Part No.: JL382A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

71

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.