Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Netgear READYRECOVERY SERVER EDITION

 
Kód: 108084
Part No.: RRSERV01-10000S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear READYRECOVERY VIRTUAL EDITION

 
Kód: 108085
Part No.: RRVIRT01-10000S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 8xGbE (mngt. via PC utility-VLANs, IGMP, Rate Limiting, etc.)

Přepínače řiditelné prostřednictvím PC utility Tato rodina přepínačů nabízí možnosti sledování a správy, neomezuje se jen na pouhé propojení stanic. Veškeré funkce jsou k dispozici za velice dostupnou cenu, která z těchto přepínačů činí ideální volbu při

 
Kód: 108415
Part No.: GS108E-300PES
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 8xGbE with 4xPoE ports, budget 45W (mngt. via PC utility-VLANs, IGMP, Rate Limiting, etc.)

Přepínače řiditelné prostřednictvím PC utility Tato rodina přepínačů nabízí možnosti sledování a správy, neomezuje se jen na pouhé propojení stanic. Veškeré funkce jsou k dispozici za velice dostupnou cenu, která z těchto přepínačů činí ideální volbu při

 
Kód: 108416
Part No.: GS108PE-300EUS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 ports with PoE, and 2 SFP - GS110TP

8 PoE portů s podporou optického připojení Automatické VoIP, video a řízení přístupu ACL pro snadnou síťovou integraci Centralizovaná správa vám poskytne snadné nasazení a konfiguraci více přepínačů Malý, a přesto výkonný gigabitový přepínač s pokr

 
Kód: 108417
Part No.: GS110TP-200EUS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1008P PoE switch, 8x10/100 (4xPoE)

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 8 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3af - Power over Ethernet • CSMA/CA - Ca

 
Kód: 108522
Part No.: TL-SF1008P
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Opticord LC konektor, simplex, metalokeramický, MM

LC konektor, simplex, metalokeramický, šedý na kabel 3mm k lepení

 
Kód: 108598
Part No.: 3075
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Anténní držák na stožár "L", délka 50 cm, výška 20 cm, d=42mm s vinklem + rozteč děr pro 1 třmen 100 mm

- celková délka od upevňovacího třmene 500 mm - celková výška 200 mm - pracovní výška 160 mm - držák lze uchytit na trubku o průměru 25 - 89 mm - průměr trubky 42mm - váha 1,9kg - povrchově upraveno zinkem

 
Kód: 108600
Part No.: 3021307
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

Popis zařízení: OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení: Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení: Modul plug-in Typ kabeláže: 1000Base-SX Přenosová rychlost: 1 Gbps Optická vlnová délka: 850 nm Protokol dat

 
Kód: 108648
Part No.: XL-MGB-SX-GLC-SX-MM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
QNAP UX-800P Expansion unit, 8x SATA/SSD HDD, USB 3.0

Perfektní řešení pro rozšíření kapacity vašeho NAS serveru! Řada QNAP UX-x00P poskytuje výhodné řešení pro rozšíření kapacity vašeho stávajícího QNAP NAS serveru bez složitého nastavení. Extrémně jednoduché rozšíření kapacity! Připojte váš QNAP UX-

 
Kód: 108791
Part No.: UMNP00408
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24HP, 24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, PoE

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 170W, 19" rackmount

 
Kód: 102904
Part No.: GS1900-24HP-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
VF spojka N male na N female úhlová 90°

 
Kód: 102930
Part No.: 03-NM-NF-90
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti AirFiber, 1Gbps+ Backhaul, 5.4-5.8GHz (cena za kus)

Nejvyspělejší současná technologie páteřního spoje v pásmu 5 GHz. Díky pokročilým technologiím HDD, eXtended Range, modulaci 256QAM komunikuje rychlostí až 1 Gbps. Spoj je možné realizovat do vzdálenosti 100 km dle nastaveného výkonu. Produkt zatím nebyl

 
Kód: 102931
Part No.: AF-5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul HDMI samice > HDMI samice, černý

HDMI samice • Pozlacené kont

 
Kód: 103084
Part No.: 86366
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul USB 3.0 A samice > USB 3.0 A samice, černý

USB3.0 A samice • Pro Key

 
Kód: 103085
Part No.: 86369
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Průmyslový napájecí zdroj 12V/12,5A

Spínaný síťový zdroj MEAN WELL 12V/12,5A, 150W. Výstupní napětí: 12V Regulace výstupního napětí: 11,4..13,2V Výstupní proud: 12,5A Skutečný výkon: 150W Vstupní napětí AC: 88..132/176..264V Odběr při 230V AC: 2A Účinnost: 83% Studený st

 
Kód: 103267
Part No.: RS-150-12
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik RB2011iLS-IN 1xSFP+10x LAN port, RouterOS Level4

RouterBoard Mikrotik RB2011iLS-IN je vylepšením RB2011LS-IN - přidává na portu 10 PoE výstup. je první RouterBoard s možností optického portu pomocí SFP modulu. Boxový router v kovovém case vínové barvy určený jako CPE do FTTx sítí. Tento model diponuje

 
Kód: 103540
Part No.: RB2011iLS-IN
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL MGS3700-12C, Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 12 Gigabit combo (open SFP/RJ45), dual AC/DC power, 0°+65°C

Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 12 Gigabit combo (open SFP/RJ45), dual AC/DC power, -25°+70°C

 
Kód: 103582
Part No.: MGS3700-12C-EU01V1F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL E-ICARD to enable ZyMesh function on NXC2500

E-ICARD to enable ZyMesh function on NXC2500

 
Kód: 103585
Part No.: LIC-MESH-ZZ0001F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-28PP 26x 10/100/1G, PoE+ Manag. Switch, 180W PoE/24ports

26 10/100/1000 ports (24 PoE+ ports with 180W power budget) 2 combo mini-GBIC ports Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 41,67 Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 56 Power Dedicated to PoE 180 W

 
Kód: 103642
Part No.: SG300-28PP-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.