Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas

 
Kód: 79452
Part No.: DN-82021-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 8-port 10/100 Unmanaged Desktop Switch

Plug and Play operation 8 Fast Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with metal

 
Kód: 79455
Part No.: DES-108
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
WaveCon Pigtail 200 cm RSMA-N/male (RF240TriLAN)

Koaxiální nízkoztrátový kabel TriLAN RF240 s průměrem 6 mm pro propojení access pointu či bezdrátové karty (rev. SMA male konektor) a antény (N female). Útlum kabelu při f = 5,8 GHz je menší než 2.6 dB.

 
Kód: 79577
Part No.: P5RM200
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Gigabit PCI Card 10/100/1000 Mbit 32-bit Realtek

Gigabit PCI Card 10/100/1000 MBIT, 32-bit Gigabit Network Adapter, Realtek • Realtek chipset • PCI Local Bus Master Rev.2.1 and 2.2 compatible • IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab compatible • IEEE 802.3x full-duplex Flowcontrol • Supports

 
Kód: 79721
Part No.: DN-10110
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco WAP121 Single Radio 802.11n Access Point w/PoE (EU)

Provides affordable high-bandwidth 802.11n wireless connectivity for demanding applications Easy to set up and use with wizard-based configuration Safeguards business information with enhanced security, including advanced encryption, highly secure aut

 
Kód: 79724
Part No.: WAP121-E-K9-G5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco RV110W Wireless N VPN Firewall

High-speed, standards-based 802.11n wireless connectivity to help employees stay productive while away from their desks Integrated 4-port 10/100 switch with quality of service (QoS) support for enhanced voice, video and data traffic Support for separat

 
Kód: 79726
Part No.: RV110W-E-G5-K9
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
iCard 2 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

iCard 2 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

 
Kód: 79800
Part No.: 91-995-186001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
iCard 10 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

iCard 10 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

 
Kód: 79801
Part No.: 91-995-187001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG500-52P 52-port Gigabit PoE Stackable Managed Switch with GB Uplinks, PoE 375W

• 48 10/100/1000 PoE ports • 4 GE (2 combo GE plus 2 1GE/5GE SFP)

 
Kód: 80147
Part No.: SG500-52P-K9-G5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG500X-24P 24-Port PoE Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch

• 24 10/100/1000 PoE ports • 4 10GE SFP+ (1GE/5GE/10GE SFP+ modules)

 
Kód: 80149
Part No.: SG500X-24P-K9-G5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco 2.4 GHz,2.2 dBi White Dipole Antenna

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače ...

 
Kód: 80338
Part No.: AIR-ANT2422DW-R=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus NVR Network Video Recorder for IP Cameras, 6 Channels

NVR, 6 Channels, 2 HDD Bays, For DIGITUS Professional Cameras Desktop Version Real Full HD HDMI Output for the best Image Quality Real-time monitoring and recording (video/audio) from multiple IP cameras (up to 6 channels) Suitable for two 3.5" (8.

 
Kód: 80460
Part No.: DN-16110
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE TP-LINK TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3x - Flow Control • Auto MDI/MDI-X • CSMA/CA - Carrier Sense Multiple Acce

 
Kód: 80537
Part No.: TL-SF1005D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Belkin Surf N300 USB Client s anténou

 
Kód: 80682
Part No.: F9L1004az
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus záslepka for SC duplex otvory, 100 pcs.

DIGITUSDigitus Blindplate for SC duplex holes, 100 pcs.

 
Kód: 80918
Part No.: AL-BP-SCD
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Network Bullet Camera, IP (H.264), 1/3" H.R. Image Sensor ONVIF Compatible

Outdoor IP kamera, rozlišení 768x494, Možnost nočního vidění Digitus Network Bullet Camera, IP (H.264), 1/3" H.R. Image Sensor ONVIF Compatible The high performance outdoor surveillance camera solution with IP67! True Day and Night surveillance

 
Kód: 80968
Part No.: DN-16071
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Advanced HD Network Bullet Camera, IP (H.264), 1/4" Sony CMOS-Type Image Sensor ONVIF Compatible, PoE

Outdoor HD IP kamera, rozlišení 1280x1024, Možnost nočního vidění Digitus Advanced HD Network Bullet Camera, IP (H.264), 1/4" Sony CMOS-Type Image Sensor ONVIF Compatible High Resolution - For a crisp view of the smallest details True Day and Nig

 
Kód: 80969
Part No.: DN-16070
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS PoE+ Injector, 802.3at, 10/100 Mbps Output max. 48V, 27W

Integrates Power over Ethernet technology to legacy network devices Umožnuje napájet po síti straší síťová zařízení. ntegrates Power over Ethernet technology to legacy network devices Complies with the 802.3at PoE+ and the 802.3af PoE standard 4

 
Kód: 81209
Part No.: DN-95103-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 5Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit,

ZyWALL IPSec Client - 1 licence, GreenBow, Windows XP, Vista 32 Jednoduchý a bezpečný přístup do firemní sítě odkudkoli - Přehledný průvodce instalací a panel připojení - Podpora Windows Vista, XP a 2000 - Podpora všech typů připojení: Dial-up, Eth

 
Kód: 81248
Part No.: 91-996-039001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
iCard VPN SSL 2 to 25 tunnels for ZyWALL USG 200

iCard VPN SSL 2 to 25 tunnels for ZyWALL USG 200

 
Kód: 81282
Part No.: USG200-SLAD-ZZ0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.