Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
19" vyvazovací panel 1U, s plastovým krytem, profil 4x5cm, černý

Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

 
Kód: 161735
Part No.: CMP1UPLAST
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
19" vyvazovací panel 1U, s plastovým krytem, profil 4x5cm, černý

Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

 
Kód: 161734
Part No.: CMP2USTEEL-B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
MikroTik RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

MikroTik RB941-2nD-TC s označením hAP-Lite je ideální malý a elegantní router do Vašeho bytu, domu nebo kanceláře. Integrované resetovací tlačítko má i druhořaduou funkci a to WPS. Díky tomuto tlačítku si již nebudete muset pamatovat dlouhé a složité

 
Kód: 120431
Part No.: RB941-2nD-TC
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Zyxel NAP102, 802.11ac Dual-Radio Nebula Cloud Managed Access Point, 2x2 MIMO (1.2Gbps), 8 SSID, PoE (9W), Smoke detect

802.11ac Dual-Radio Nebula Cloud Managed Access Point, 2x2 MIMO (1.2Gbps), 8 SSID, PoE (9W), Smoke detector design Maximálně jednoduché nasazení Přístupové body Zyxel Nebula se po instalaci samy nakonfigurují a následně automaticky spojí s cloudem Neb

 
Kód: 150489
Part No.: NAP102-ZZ0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch,desktop,metal housing

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY

 
Kód: 123446
Part No.: GS-108BV3-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount

Základní technická specifikace nové verze GS1100-24E je: o Non-blocking, wire-speed transmission o Auto MDI/MDI-X support o IEEE 802.3az compliant o Fanless design for silent operation o IEEE 802.3x flow control supp

 
Kód: 100220
Part No.: GS1100-24E-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RB912R-2nD-LTm, LtAP mini

LtAP mini je velmi malý, voděodolný bezdrátový access point v černém robustním pouzdře s volným miniPCI-e slotem připraveným např. pro LTE kartičku. V černém pouzdře jsou již připraveny 2 LTE antény s u.Fl konektory a ziskem 3,5dBi.Pro bezdrátovou komuni

 
Kód: 154453
Part No.: RB912R-2nD-LTm
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Synology NAS DS218j 2xSATA server, Gb LAN

Popis NAS All-in1 server pro 2x SATA HDD RAID 0/1, Basic, JBOD (bez disků) - File server (+iSCSI Target), Print/FTP/Mail/Backup server (+rsync), Media server (DLNA/uPNP, iTunes...), Download station, Photo Station+video+blog, Web Station (PHP a M

 
Kód: 149410
Part No.: DS218j
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

 
Kód: 131316
Part No.: ML-S85D-05
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Synology E10G18-T1,10Gb síťový adaptér,PCIe 3.0 x4,low profile

E10G18-T2 Vysokorychlostní přídavná karta se dvěma porty 10GBASE-T pro servery Synology NAS Adaptér E10G18-T2 zajišťuje vynikající výkon přenosu s možností snížení zatížení při zpracování paketu a uvolnění zdrojů procesoru CPU pro jiné úlohy. Podporuj

 
Kód: 161575
Part No.: E10G18-T2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24, 24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanles

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount

 
Kód: 102903
Part No.: GS1900-24-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
STRONG dvoupásmový opakovač 750/ Wi-Fi standard 802.11ac/ 750 Mbit/s/ 2,4GHz a 5GHz/ 2x LAN/ bílý

Strong dvoupásmový opakovač 750 Dvoupásmové zařízení můžete použít jako opakovač, přístupový bod nebo router. Podporuje standardy 802.11ac/n/b/g/a a maximální rychlost přenosu 750 Mb/s. Systém tří nastavitelných externích antén v kombinaci s pokročilý

 
Kód: 143155
Part No.: REPEATER750
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Trust 4 Port USB2 Mini Hub HU-4440p

Kompaktní 4 portový USB 2.0 hub v externím provedení. Přenos až 480MBps což je 40 krát rychlejší než přenos pomocí USB. Technická specifikace: - Kompaktní rozbočovač se 4 porty USB 2.0; ideální pro uživatele notebooků - Krátký p...

 
Kód: 11184
Part No.: 14591
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Vyvazovací panel 1U s plastovými oky

Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U - 5 x plastový háček o velikosti cca 3x3 cm umístěné z přední strany - barva černá

 
Kód: 68062
Part No.: 7505
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 1x PoE Out

US-8-60W je Gigabitový PoE switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s maximálním výkonem PoE napájení 60W. Managovatelný switch s 8 gigabit metalickými porty a celkovou propustnost 16 Gbps.Jeho největší předností je gigabitové PoE na portech 5 až

 
Kód: 149590
Part No.: US-8
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HP 1820-48G SWITCH - J9981A

Smart-managed Layer 2 switch with 48 10/100/1000 and 4 SFP 100/1000 ports Porty: (48) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (4) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 SFP ports Paměť a procesor ARM Co

 
Kód: 116658
Part No.: J9981A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-R480T+ SMB Router, 1xLAN, 1xWAN, 3x LAN/WAN

Širokopásmový router s rozdělováním zátěže TL-R480T+ Až 4 porty WAN vybavené vyspělým rozdělováním zátěže, které zajišťuje maximální dostupné šířky pásma a optimální rezervu Administrátorům s podporovanými PPPoE servery poskytuje široké možnosti

 
Kód: 147117
Part No.: TL-R480T+
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Zyxel NSW100-28P, 28-port GbE Nebula Cloud Managed (L2) PoE Switch: 24x GbE + 4x dual personality (GbE/SFP), PoE (802.3

28-port GbE Nebula Cloud Managed (L2) PoE Switch: 24x GbE + 4x dual personality (GbE/SFP), PoE (802.3at, 30W), Power budget 375W, ACL, VLAN, QoS, DHCP, IGMP

 
Kód: 135275
Part No.: NSW100-28P-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Zyxel NSW100-10P, 10-port GbE Nebula Cloud Managed (L2) PoE Switch: 8x GbE + 2x dual personality (GbE/SFP), PoE (802.3a

10-port GbE Nebula Cloud Managed (L2) PoE Switch: 8x GbE + 2x dual personality (GbE/SFP), PoE (802.3at, 30W), Power budget 180W, ACL, VLAN, QoS, DHCP, IGMP

 
Kód: 138517
Part No.: NSW100-10P-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi 48-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE

Gigabitový L2 switch Ubiquiti UniFi Switch US-48 v 19" rackmount provedení. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými + 2 SFP porty + 2 SFP+ porty a celkovou propustnost 70 Gbps. Velikou výhodou switche je možnost redundantního nebo přímého DC napá

 
Kód: 134848
Part No.: US-48
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.