Switche

 

 
 
 

 

další podkategorie Switche:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

4582808

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

715

položek

36

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount

CRS317-1G-16S+RM je zcela nový Cloud Router Switch s L3 funkcemi s montáží do 19" racku. Switch je vybaven 16x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps se zpětnou kompatibilitou i pro 1Gbps moduly, dále gigabitovým ethernetovým portem pro management a jedním sériov

 
Kód: 146817
Part No.: CRS317-1G-16S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními

 
Kód: 131318
Part No.: ML-S5531-20
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními

 
Kód: 131319
Part No.: ML-S3155-20
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti

 
Kód: 142473
Part No.: UF-SM-1G-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 4xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount

CRS328-24P-4S+RM je 28 portový switch osazený 24 Gbit ethernet porty, které nabízejí široké možnosti výstupního POE napájení: pasivní POE, nízkonapěťové POE, 802.3af/at (Type 1 POE, Type 2 POE+) s automatickým rozpoznáním. 4 SFP+ porty nabízí rychlost až

 
Kód: 153414
Part No.: CRS328-24P-4S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

 
Kód: 68615
Part No.: 91-010-235001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24, 24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanles

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount

 
Kód: 102903
Part No.: GS1900-24-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount

Základní technická specifikace nové verze GS1100-24E je: o Non-blocking, wire-speed transmission o Auto MDI/MDI-X support o IEEE 802.3az compliant o Fanless design for silent operation o IEEE 802.3x flow control supp

 
Kód: 100220
Part No.: GS1100-24E-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-5E is an unma

 
Kód: 99520
Part No.: GO-SW-5E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-8E is an unma

 
Kód: 99521
Part No.: GO-SW-8E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL XGS2210-52, 52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicas

52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)

 
Kód: 130178
Part No.: XGS2210-52-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HP 2920-48G Switch (J9728A)

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle

 
Kód: 129601
Part No.: J9728A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-48, 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizar

50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount

 
Kód: 105811
Part No.: GS1900-48-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/o

10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fanless Plně konfigurovatelný switch L2 GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP) a GbE SFP L2 multicast, IGMP snoopi

 
Kód: 116308
Part No.: GS2210-8-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-10HP, 10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green), PoE 802.3at(Hig

10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 120W

 
Kód: 123794
Part No.: GS1100-10HP-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-5HP v2, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W)

Zyxel GS1200-5HP, 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch, 4x PoE, 60 Watt Inteligentní funkce Pomocí webu řízené PoE gigabitové switche řady GS1200 umožňují jednoduché řízení pro lepší ovladatelnost. Na rozdíl od ostatních pokročilých, ale složitých ří

 
Kód: 154205
Part No.: GS1200-5HPv2-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 16xGbE (management via PC utility, monitoring also via WEB.)

Today’s growing businesses demand and rely more on their network to carry out mission-critical business activities. Companies are putting more network traffic and applications on their Ethernet infrastructure. For example, the increasing deployments of Vo...

 
Kód: 99746
Part No.: GS116E-200PES
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet IGS-501T, 5X 1000BASE-T, DIN, IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40 AŽ +75 ST.C, ESD+EFT DO 6KV

5-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 5 portů 1000Base-T. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Přepěťová ochrana LAN i napájecích portů do 6kV. Montáž na DIN liš

 
Kód: 100089
Part No.: IGS-501T
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear 16x ProSAFE® Gigabit PoE/PoE+ Smart Switch

Interfaces: 16x 10/100/1000 Mbps auto-sensing Gigabit-Ethernet switching ports PoE Ports: Port 1-8 IEEE 802.3af PoE, providing up to 15.4w of DC power through each port Bandwidth 32Gbps Acoustic noise (ANSI-S10.12): 24.6 dBA Mean Time Between Failures ...

 
Kód: 100979
Part No.: GS516TP-100EUS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG200-10FP 10-port Gigabit Smart Switch, PoE 62W/8 ports

10 10/100/1000 ports 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time.) PoE support on 8 ports Power dedicated to PoE 62 Watt Number of P

 
Kód: 101378
Part No.: SG200-10FP-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

715

položek

36

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.