Switche

 

 
 
 

 

další podkategorie Switche:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

4582808

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

813

položek

41

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

 
Kód: 101634
Part No.: S+85DLC03D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Switch

NETGEAR - PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS105 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your networ

 
Kód: 68296
Part No.: GS105GE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the capaci

 
Kód: 68297
Part No.: GS108GE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount

Základní technická specifikace nové verze GS1100-24E je: o Non-blocking, wire-speed transmission o Auto MDI/MDI-X support o IEEE 802.3az compliant o Fanless design for silent operation o IEEE 802.3x flow control supp

 
Kód: 100220
Part No.: GS1100-24E-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1016 Switch 16xTP 10/100/1000Mbps 19"rackmount

16portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1016DE 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Jednoduché nastavení sítě a připo

 
Kód: 147124
Part No.: TL-SG1016
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 4xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount

CRS328-24P-4S+RM je 28 portový switch osazený 24 Gbit ethernet porty, které nabízejí široké možnosti výstupního POE napájení: pasivní POE, nízkonapěťové POE, 802.3af/at (Type 1 POE, Type 2 POE+) s automatickým rozpoznáním. 4 SFP+ porty nabízí rychlost až

 
Kód: 153414
Part No.: CRS328-24P-4S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 2xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount

CRS326-24G-2S+RM je nové zařízení v MikroTik portfóliu s tzv. "Dual boot", které umožňuje spuštění s klasickým RouterOS nebo SwOS. Zařízení má přídavný procesor umožňující chod RouterOS, který většina lidí u MikroTik zařízení požaduje. Přídavný procesor

 
Kód: 145943
Part No.: CRS326-24G-2S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet switch ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C

Porty 24 RJ-45 auto-sensing 10/100 PoE ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3af PoE), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: half or full; 2 RJ-45 dual-personality 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100

 
Kód: 85221
Part No.: ISW-501T
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi 24-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE

Gigabitový L2 switch Ubiquiti UniFi Switch US-24 v 19" rackmount provedení. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými + 2 SFP porty a celkovou propustnost 26 Gbps. Velikými výhodami switche je tichý chod, jelikož neobsahuje ani jeden ventilátor ale

 
Kód: 133821
Part No.: US-24
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi 48-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE

Gigabitový L2 switch Ubiquiti UniFi Switch US-48 v 19" rackmount provedení. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými + 2 SFP porty + 2 SFP+ porty a celkovou propustnost 70 Gbps. Velikou výhodou switche je možnost redundantního nebo přímého DC napá

 
Kód: 134848
Part No.: US-48
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/

 
Kód: 146178
Part No.: UF-NANO
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear 12PT 10G SMART MANAGED SWITCH

The NETGEAR® XS712Tv2 10-Gigabit Ethernet Smart Managed Pro Switch brings the second generation of 10-Gigabit Copper switching to SMBs. The XS712Tv2 is a powerful Smart Managed Switch that includes 12 ports of 10-Gigabit connectivity (12 copper with 2 sh

 
Kód: 146220
Part No.: XS712T-200NES
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE

The NETGEAR® 10GBASE-T SFP+ Transceiver (AXM765) delivers 10G copper connectivity with CAT6a or CAT7 cabling up to 30 meters (98.5 feet) when inserted in a switch SFP+ fiber module slot. The AXM765 fits into SFP+ interfaces of M4300, M5300, M6100, M7100

 
Kód: 146221
Part No.: AXM765-10000S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear INSIGHT 1G-10 CLOUD SWCH

App Managed Smart Cloud Switch 8-Port Gigabit Ethernet with 2 SFP Ports

 
Kód: 146222
Part No.: GC110-100PES
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear INSIGHT 1G-10P-POE CLOUD SWCH

PoE App Managed Smart Cloud Switch 8-Port Gigabit Ethernet with 2 SFP Ports

 
Kód: 146223
Part No.: GC110P-100PES
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear INSIGHT 1G-10P-POE+ CLOUD SWCH

PoE+ App Managed Smart Cloud Switch 8-Port Gigabit Ethernet with 2 SFP Ports

 
Kód: 146224
Part No.: GC510P-100EUS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear INSIGHT 1G-10PP-HI-POE+ CLOUD SWCH

PoE+ App Managed Smart Cloud Switch 8-Port Gigabit Ethernet with 2 SFP Ports

 
Kód: 146225
Part No.: GC510PP-100EUS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Fast Ethernet Desktop switch, 8-port

Best for quick and easy network expansion! Fast Ethernet Switch 8-port, 10/100MBIT Desktop 8 RJ-45 black With this Fast Ethernet Switch you can easily expand your Network with eight additional RJ45 Network ports. Thanks to the Auto-MDI/MDI-X cable

 
Kód: 146411
Part No.: DN-50022-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switches (no cross-series stacking), 0.5m, Customer Kit

Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switches (no cross-series stacking), 0.5m, Customer Kit

 
Kód: 146743
Part No.: 470-ABHB
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount

CRS317-1G-16S+RM je zcela nový Cloud Router Switch s L3 funkcemi s montáží do 19" racku. Switch je vybaven 16x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps se zpětnou kompatibilitou i pro 1Gbps moduly, dále gigabitovým ethernetovým portem pro management a jedním sériov

 
Kód: 146817
Part No.: CRS317-1G-16S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

813

položek

41

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.