Digitus

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

42813

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus USB nabíječka do auta, rychlé nabíjení 3.0, 2 vstupní porty 12-24V, výstupy: 3-6.5V/3A, 5V/2.4A

USB Car Charger, Quick Charge 3.0, 2 Ports Input 12-24V, Outputs: 3-6.5V/3A, 5V/2.4A Qualcomm Quick Charge 3.0 Thanks to Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, charge your mobile devices four times faster than conventional chargers The ednet Quick Charge™ 3.0

 
Kód: 133170
Part No.: 84103
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, I

 
Kód: 64902
Part No.: DN-91524U
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel 19", CAT6 EA, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý

DIGITUS CAT 6a Class EA patch panel, shielded Best performance and link quality for your network CAT 6 Class EA for up to 500 MHz Qualified for 10 GBit Ethernet Shielded RJ45 sockets, 8P8C Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, Cold-rol

 
Kód: 76214
Part No.: DN-91624S-EA
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m multimode

• cable specification: I-VH 2 x 1G • Multimode • connector: ceramic ferrule • cladding: low smoke and zero halogen • cable color: orange • equip Zip Bag • 10pcs. in Hardcoverbox • each cable including measure protocoll • OM2=50/125

 
Kód: 80532
Part No.: DK-2612-01
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus USB 3.0 SATA 6G Dual Dokovací stanice pro 2.5 / 3.5, funkce klonování SATA HDD , 12V / 3A napájení

Dokovací stanice pro dva SATA disky velikosti 2,5" nebo 3,5" umožňující kopírování disků Okamžitý přístup úložiště - ideální pro zálohování Podporuje 2 x 3,5 "nebo 2,5" plug SATA HDD v jednom kompaktním celku, data mohou být přeneseny mezi 2,5 a 3,5

 
Kód: 121924
Part No.: DA-71540
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus HDMI adaptér, typ C samec na typ A samice

HDMI adaptér, typ A samice - typ C samec, odpovídá HDMI 1.3/1.4, bl, Adaptér je vhodný pro připojení mobilního zařízení s konektorem HDMI typu C k monitoru za pomoci HDMI A kabelu Full HD a 3D + Ethernet připojení Konektor 1: Zástrčka HDMI typ

 
Kód: 80358
Part No.: AK-330508-000-S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus 2,5" SATA Ext. Pouzdro SATA na USB 3.0 , Bezšroubové

Pouzdro na 2,5" SATA / SATA II pevné disky s připojením na USB 3.0. - Digitus design, snadná montáž pevného disku , díky bezšroubové konstrukci Zářící leštěným povrch Vhodné pro standardní SATA pevný disk 2,5 Kompatibilní se specifikací USB 3.0, z

 
Kód: 76420
Part No.: DA-71030
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus 2,5 " Ext. Skříň pro SATA na USB 2.0 ( bezšroubová instalace )

Digitus 2,5 " Ext. Skříň pro SATA na USB 2.0 ( bezšroubová instalace ) Vhodné pro standardní 2,5 SATA pevný disk Kompatibilní s USB 2.0 , Chipset: JM2032 Podporuje přenos dat rychlostí až 480Mbps LED indikátory: Zapnuto ( Red ), Přístup ( modrá)

 
Kód: 76421
Part No.: DA-71002
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Modulární Optický rozvaděč - Výsuvný Rack Case, 1U , nevybavený

Fiber Optic Posuvný rozvaděč, 1U, nevybavený Fiber Optic Posuvný rozvaděč, 1U, 483 mm (19 " ), včetně šroubů PG 16, šedá RAL 7035, bez předního panelu

 
Kód: 76442
Part No.: DN-96200
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus přední panel pro Modulární Optický rozvaděč - 12x SC duplex spojek

12XSC Duplex přední panel pro optický rozvaděč, DN- 96200, barva šedá RAL 7035

 
Kód: 76443
Part No.: DN-96201
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus přední panel pro Modulární Optický rozvaděč - 24x ST simplex spojek

24XST simplex přední panel pro optický rozvaděč, DN- 96200, barva šedá RAL 7035 včetně šroubů Vhodné pro rozvaděč DN- 96200 Jednotky: 1 Barva: světle šedá, RAL 7035 Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.

 
Kód: 76446
Part No.: DN-96205
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus přední panel pro Modulární Optický rozvaděč - 24 x SC, LC, E2000 -Simplex spojek

24XSC, LC, E2000 -Simplex- přední panel pro optický rozvaděč, DN- 96200, barva šedá RAL 7035 včetně šroubů Vhodné pro rozvaděč DN- 96200 Jednotky: 1 Barva: světle šedá, RAL 7035 Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.

 
Kód: 76448
Part No.: DN-96207
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate

 
Kód: 76529
Part No.: DN-81001
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus 19" ŠASI pro Mediakonvertory (14 slot) ,2U

The perfect solution for various media converters DIGITUS 2U Media Converter Chassis, 14 Slots, Dual Power Supply, Redundant, For DN-82x1x, DN-82x2x and DN-82x3x Series The DIGITUS Media Converter Chassis let's you host up to 14 Media Converters in

 
Kód: 76573
Part No.: DN-82000
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS obal pro tablet 9.7" (24.64cm), 25.3x19.8x0.8cm

DIGITUS obal pro tablet 9.7" (24.64cm), 25.3x19.8x0.8cm Nejlepší ochrana co můžete najít pro svůj tablet Chraňte svůj tablet se stylem Vhodné pro tablet do velikost až do 9.7" (24.64cm) Strukturovaný povrch v černé barvě , odolný vůči vodě , le

 
Kód: 76586
Part No.: DA-14002
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus 2,5 " Ext. Skříň pro IDE HDD na USB 2.0 ( bezšroubová instalace )

Pouzdro na 2,5" IDE disk, bez napájecího zdroje (napájení přes USB) Externí skříň pro 2.5, Disk na USB 2.0, pro IDE HDD 2.5 bez zdroje, Chipset:M110B Snadná instalace, bezšroubový Design Násuvný design, snadná montáž pevného disku Moderní desi

 
Kód: 76596
Part No.: DA-71001
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
4World Prodlužovací kabel pro VGA/SVGA D-Sub15 M/F 3m, feritový filt - retail

VGA Monitor extension cable, HD15 3m, CU, AWG28, shielded, M/F, UL, black/grey HD DSUB 15-pin plug HD DSUB 15-pin jack • molded housing • 14-wire cable, shielded, AWG28 • plug colour: black/grey • cable colour: black

 
Kód: 76623
Part No.: 4W_04690
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Změňte svůj SATA / IDE pevný disk na externí USB 3 disk - ideální pro zálohování a služby! Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0, podporuje Windows7, XP, VISTA a Mac, včetně napájení (12V/2A) Podporuje 2,5/3,5 IDE a SATA pevné d

 
Kód: 76700
Part No.: DA-70325
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus USB 3.0 pouzdro pro 3,5"SATA HDD, nap.zdroj , ( bezšroubová instalace )

Pouzdro pro 3,5" SATA disk s připojením na USB 3.0, dodávka včetně napájecího zdroje Balení obsahuje stojánek pro lepší odvod tepla. Bezšroubová konstrukce vám usnadní vložení HDD. Externí skříň 3.5, USB 3.0 SATA, pro SATA HDD 3.5, včetně PSU 12V/2A O

 
Kód: 76710
Part No.: DA-71035
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus USB 2.0 aktivní prodlužovací kabel 15m

samice, délka kabelu USB A 15,0 m Připojení USB

 
Kód: 76735
Part No.: DA-73101
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.